Bizi Sosyal Medyada Takip Edin |
BASIN BÜLTENLERİ RAPORLAR FUARLAR TR22 BÖLGESİ FOTO GALERİ İLETİŞİM

GÜNCEL

GÜNMARSİFED; TÜRKONFED ve TÜSİAD’ı Ziyaret Etti.

Federasyonumuz 22 Eylül 2022 Perşembe günü İstanbul'da bir dizi ziyaretler ve toplantılar ile güncel konular ve TR22 bölgesindeki proje çalışmalarını ele aldı. Abdullah Bekki başkanlığındaki GÜNMARSİFED heyetinde; TÜRKONFED Yönetim Kurulu Üyesi İsa Tamer Çelik, ÇASİAD Başkanı Semih Başaran, BASİAD Başkanı Ümit Baysal, BANSİAD Başkanı Funda Dedeoğlu, BAGİAD Başkanı Emrah Bilcanlı, BİSİAD Başkanı İsmail Özer ve Üye Dernek Yönetim Kurulu Üyelerinden oluşan 23 kişi yer aldı.

GÜNMARSİFED; TÜRKONFED ve TÜSİAD'ı Ziyaret Etti.

Federasyonumuz 22 Eylül 2022 Perşembe günü İstanbul'da bir dizi ziyaretler ve toplantılar ile güncel konular ve TR22 bölgesindeki proje çalışmalarını ele aldı.

Abdullah Bekki başkanlığındaki GÜNMARSİFED heyetinde; TÜRKONFED Yönetim Kurulu Üyesi İsa Tamer Çelik, ÇASİAD Başkanı Semih Başaran, BASİAD Başkanı Ümit Baysal, BANSİAD Başkanı Funda Dedeoğlu, BAGİAD Başkanı Emrah Bilcanlı, BİSİAD Başkanı İsmail Özer ve Üye Dernek Yönetim Kurulu Üyelerinden oluşan 23 kişi yer aldı.

Ziyaretlerde Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu‘nu (TÜRKONFED) Başkan Süleyman Sönmez, Başkan Yardımcısı Yiğit Savcı ve Genel Sekreterlik ekibi temsil etti. Türk Sanayicileri ve İşinsanları Derneği'ni (TÜSİAD) Başkan Orhan Turan, Başkan Yardımcısı ve SÜTAŞ Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Serpil Veral ve Genel Sekreterlik ekibi temsil etti.

TÜRKONFED ve TÜSİAD ziyaretlerinde güncel konular ele alınırken karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. GÜNMARSİFED ve Üye Derneklerin yürütmekte olduğu ve planlama aşamasındaki projeler değerlendirilirken dernek başkanları tarafından bilgilendirme sunumu yapıldı. TÜRKONFED ve TÜSİAD Başkanları önümüzdeki aylarda Çanakkale, Balıkesir ve Bandırma'da yapılacak olan önemli organizasyonlara davet edildi.

Görüşmeler sonrasında GÜNMARSİFED, TÜRKONFED ve TÜSİAD arasındaki işbirliğinin geliştirilmesi, iletişimin arttırılması ve kurumların bilgi birikimleri ile deneyimlerinin paylaşılması konusunda fikir birliğine varıldı.

GÜNMASRİFED Heyeti ziyaretler sonrasında İstanbul'da bir toplantı gerçekleştirerek ziyaretleri, çalışmaları, projeleri ve bölge ile ilgili konuları ele aldı.


DERNEKLERİMİZ

ANASAYFA

Güncel Raporlar Derneklerimiz

GÜNMARSİFED

HakkımızdaYönetimYüksek İstişare KonseyiKomisyonlarBaşkanın Mesajı

 

ÜyelerTüzükEtikMisyonumuzVizyonumuzLogo
BASIN BÜLTENLERİ RAPORLAR FUARLAR
TR22 BÖLGESİ FOTO GALERİ İLETİŞİM
Dumlupınar Mah. Kazım Özalp Cad. No:10 Balıkesir/Merkez Telefon 0 266 244 10 17 Faks 0 266 249 59 47 E-mail info@gunmarsifed.org
© 2020 | Tüm Hakları Saklıdır
MND Ajans