Bizi Sosyal Medyada Takip Edin |
BASIN BÜLTENLERİ RAPORLAR FUARLAR TR22 BÖLGESİ FOTO GALERİ İLETİŞİM

GÜNCEL

24
Mayıs 2024
Çanakkale Belediye Başkanı Ziyaret edildi.
Federasyonumuz Yönetim Kurulu Başkanı Funda Seçil Dedeoğlu ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz 24 Mayıs 2024 Cuma günü Çanakkale Belediye Başkanı Sayın Muharrem Erkek'i ziyaret etti.
DEVAMI
21
Mayıs 2024
Balıkesir Protokol Ziyaretleri Gerçekleştirildi.
Federasyonumuz Yönetim Kurulu Başkanı Funda Seçil Dedeoğlu ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz 21 Mayıs 2024 Salı günü Balıkesir'de bir dizi protokol ziyareti gerçekleştirdi. Ziyaretler kapsamında; Balıkesir Valisi Sayın İsmail Ustaoğlu, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Ahmet Akın, Balıkesir Sanayi Odası Başkanı Sayın Nazmi Yarış ve Balıkesir Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hüseyin Bekki ziyaret edildi.
DEVAMI
7
Mart 2024
GÜNMARSİFED Başkanı Funda Seçil Dedeoğlu'nun 8 Mart Mesajı

8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla bir mesaj yayımlayan GÜNMARSİFED Başkanı Funda Seçil DEDEOĞLU, Kadınların eğitim, çalışma hayatı ve karar alma mercilerine eşit katılımının sağladığı bir Türkiye'nin daha uzlaşmacı, daha demokratik ve daha kalkınmış bir ülke olacağına inandığını söyleyerek; kadınları iş dünyasında daha fazla görmek istediklerini vurgularken, istihdam sorununu da kadın girişimcilerin çözeceğine inandığını söyledi.

DEVAMI
30
Ocak 2024
GÜNMARSİFED 11. GENEL KURUL İLANI
Güney Marmara Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu 11. Olağan Genel Kurulu toplantısı 29 Şubat 2024 tarihinde Hilton Garden Inn Hacıilbey Mahallesi Anafartalar Caddesi No:48/1 ALTIEYLÜL/BALIKESİR adresinde saat 17:00 da aşağıdaki gündeme göre yapılacaktır. Çoğunluk sağlanamadığı takdirde ise ikinci toplantı 14 Mart  2024 tarihinde aynı gündemle, aynı yer ve saatte yapılacaktır.
DEVAMI
01
Eylül 2023
GÜNMARSİFED – BASİFED İŞ & GÜÇ BİRLİĞİ ORTAK TOPLANTISI
Çatısı altındaki 8 dernek ve bini aşkın şirketi temsil eden Güney Marmara Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu ile çatısı altında 13 derneği temsil eden Batı Anadolu Sanayici ve İş İnsanları Dernekleri Federasyonu (İzmir) ortak girişim ile Ayvalık'ta işbirliği teması ile bir araya geldi.
DEVAMI
31
Mayıs 2023
KOBİ’ler için Yeşil Dönüşüm Bandırma Toplantısı
Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) ve Konrad-Adenauer-Stiftung (KAS) Derneği Türkiye Temsilciliği tarafından yeşil dönüşüm sürecini KOBİ'ler perspektifinde ele almak üzere 2021 yılında hayata geçirilen KOBİ'ler için Yeşil Dönüşüm Projesi, üçüncü dönemine Yeşil Dönüşümde Yol Arkadaşım teması ile başladı. Yeni dönemin ilk etkinliği Güney Marmara Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu'nun (GÜNMARSİFED) ev sahipliğinde, Bandırma Sanayici ve İş İnsanları Derneği'nin (BANSİAD) katkılarıyla bugün (31 Mayıs 2023) Bandırma'da düzenlendi.
DEVAMI
10
Mayıs 2023
GÜNMARSİFED; Üye Derneği BANGİAD Hizmet Binası Açılışı Yapıldı.
Çatısı altındaki 8 dernek ve bini aşkın şirketi temsil eden Güney Marmara Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (GÜNMARSİFED) , Üye Derneklerinden BANGİAD Bandırma Genç İş İnsanları Derneği Hizmet Binasının açılışı 10 Mayıs 2023 Çarşamba günü Bandırmada yapıldı.
DEVAMI
04
MART 2023
GÜNMARSİFED; 10. Genel Kurulunu Yaptı.
Çatısı altındaki 8 dernek ve bini aşkın şirketi temsil eden Güney Marmara Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (GÜNMARSİFED) , 10. Genel Kurulu'nu (Mali Kurul) 04 Mart 2023 Cumartesi günü gerçekleştirdi.  Güney Marmara Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu delegelerinin katılımı ile 4 Mart 2023 Cumartesi günü mali genel kurulunu yaptı.
DEVAMI
20
Ocak 2023
GÜNMARSİFED; TÜRKONFED Başkanı ve Heyeti ile Birlikte Balıkesir’de Bir Dizi Temaslar Gerçekleştirdi.
TÜRKONFED Cumhuriyetimizin 100. Yılında; Yüzüncü Yıl Buluşmaları kapsamında 26 üye federasyon aracılığı ile Türkiye genelinde gerçekleştireceği programa Balıkesir'den başladı. Bu program kapsamında TÜRKONFED Başkanı Süleyman Sönmez, GÜNMARSİFED Başkanımız Abdullah Bekki, TÜRKONFED Yönetim Kurulu Üyesi İsa Tamer Çelik, BANSİAD Başkanı Funda Dedeoğlu, BAGİAD Başkanı Emrah Bilcanlı, BİSİAD Başkanı İsmail Özer, BANGİAD Başkanı Kürşat İpek, ERGİAD Başkanı Özgür Kalafat, Üye Dernek Yönetim Kurulu Üyeleri ve TÜRKONFED Genel Sekreterlik ekibi Balıkesir ziyaret programını gerçekleştirdi.  
DEVAMI
14
Ocak 2023
GÜNMARSİFED; Kaz Dağlarında “Cumhuriyetimizin 100. Yılı” Teması İle Bir Araya Geldi.

Çatısı altındaki 7 dernek ve bini aşkın şirketi temsil eden Güney Marmara Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (GÜNMARSİFED) Başkan Abdullah Bekki başkanlığında 14 Ocak 2023 Cumartesi günü Kaz Dağlarında Çetmihan Otel'de “Cumhuriyetimizin 100. Yılı” teması ile 100. Yılda yapılacak etkinlik planlaması ve şirketlerin ekonomik gelişmeler doğrultusunda sürdürülebilirliklerini sağlamaları konularını görüşmek üzere bir araya geldi.

DEVAMI
6
Aralık 2022
GÜNMARSİFED; Adana’da 24. Girişim ve İş Dünyası Zirvesine Katıldı.
Çatısı altındaki 7 dernek ve bini aşkın şirketi temsil eden Güney Marmara Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (GÜNMARSİFED) Başkan Abdullah Bekki başkanlığında TÜRKONFED tarafından düzenlenen 24. Girişim ve İş Dünyası Zirvesine katılım sağladı. TÜRKONFED tarafından düzenlenen 24. Girişim ve İş Dünyası Zirvesi 2-3 Aralık 2022 tarihlerinde; Türkiye'nin dört bir yanından yaklaşık 500 iş insanı ve kanaat önderlerinin katılımı ile Adana'da gerçekleştirildi.
DEVAMI
18
Kasım 2022
GÜNMARSİFED BİGA'DA BİR ARAYA GELDİ.
Güney Marmara Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu toplantısı 18.11.2022 Cuma günü Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Bekki Başkanlığında; Üye Derneklerin katılımı ile BİSİAD ev sahipliğinde BİGA'da yapıldı. Toplantıda TÜRKONFED, GÜNMARSFED ve Üye Dernekler tarafından gerçekleştirilen ve planlanan çalışmalar ve GÜNMARSİFED'e yeni üye dernek katılımları değerlendirildi.
DEVAMI
22
Eylül 2022
GÜNMARSİFED; TÜRKONFED ve TÜSİAD’ı Ziyaret Etti.
Federasyonumuz 22 Eylül 2022 Perşembe günü İstanbul'da bir dizi ziyaretler ve toplantılar ile güncel konular ve TR22 bölgesindeki proje çalışmalarını ele aldı. Abdullah Bekki başkanlığındaki GÜNMARSİFED heyetinde; TÜRKONFED Yönetim Kurulu Üyesi İsa Tamer Çelik, ÇASİAD Başkanı Semih Başaran, BASİAD Başkanı Ümit Baysal, BANSİAD Başkanı Funda Dedeoğlu, BAGİAD Başkanı Emrah Bilcanlı, BİSİAD Başkanı İsmail Özer ve Üye Dernek Yönetim Kurulu Üyelerinden oluşan 23 kişi yer aldı.
DEVAMI
26
Ağustos 2022
GÜNMARSİFED Başkanı Bekki; İkinci Yüzyıl İktisat Kongresi Toplantısına Katıldı.
Güney Marmara Sanayi ve İş Dünyası Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Bekki; 23 Ağustos 2022 Salı günü, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'in daveti üzerine İzmir Tarihi Havagazı Fabrikasında İkinci Yüzyıl İktisat Kongresi hazırlık toplantısına katıldı.
DEVAMI
20
Haziran 2022
İsa Tamer Çelik; TÜSİAD Üyelerini Güney Marmara Bölgesine Davet Etti.
Çatısı altındaki 7 dernek ve bini aşkın şirketi temsil eden Güney Marmara Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (GÜNMARSİFED), Başkan Yardımcısı İsa Tamer Çelik TÜSİAD Yüksek İstişare Konseyi Toplantısında; TÜSİAD Üyelerini Güney Marmara Bölgesi hakkında bilgilendirerek yatırıma davet etti.
DEVAMI
06
Haziran 2022
Balıkesir, Çanakkale, Bandırma, Biga, Erdek İş Dünyası Temsilcileri; GÜNMARSİFED Çatısı Altında Erdek’te Bir Araya Geldi.
Balıkesir, Çanakkale, Bandırma, Biga, Erdek İş Dünyası Temsilcileri; GÜNMARSİFED Çatısı Altında Erdek'te Bir Araya Geldi.  
DEVAMI
16
Mayıs 2022
GÜNMARSİFED “GÜNMARSİFED TR22 BÖLGESİ İÇİN GÜÇLENİYOR, HAKLARI SAVUNUYOR.” Avrupa Birliği Sivil Düşün Projesini Uyguluyor.
GÜNMARSİFED “GÜNMARSİFED TR22 BÖLGESİ İÇİN GÜÇLENİYOR, HAKLARI SAVUNUYOR.” Avrupa Birliği Sivil Düşün Projesini Uyguluyor.
DEVAMI
02
Temmuz 2021
GÜNMARSİFED Genel Kurulunu Yaptı. Yeni Başkan Abdullah BEKKİ oldu.
Güney Marmara Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu Kurban Bayramı öncesi 8. Olağan Genel Kurulunu yaptı. Yapılan Seçimler sonucunda Abdullah Bekki GÜNMARSİFED'in yeni başkanı oldu.
DEVAMI
04
ARALIK 2019
İŞİMİ YÖNETEBİLİYORUM
DEVAMI
6-7
ARALIK 2019
KOBİLERE İŞİMİ YÖNETEBİLİYORUM EĞİTİMLERİ
Balıkesir'de kobilere "İşimi Yönetebiliyorum" Eğitimleri
DEVAMI
17
ŞUBAT 2020
GÜNMARSİFED 7. Genel Kurulunu Yaptı.
GÜNMARSİFED Güney Marmara Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu Balıkesir'de üye derneklerin ve delegelerinin katılımı ile 7. genel kurulunu yaptı.
DEVAMI
30
OCAK 2020
GÜNMARSİFED 7. GENEL KURUL (MALİ) DUYURUSU
Güney Marmara Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu 7. Olağan Genel Kurul (Mali Genel Kurul)  toplantısı 17 Şubat 2020
DEVAMI
31
ARALIK 2019
YENİ YIL MESAJI
Güney Marmara iş dünyasına kazançlı ve bereketli bir yıl dilerim.
DEVAMI
30
NİSAN 2019
İSA TAMER ÇELİK YENİDEN GÜNMARSİFED BAŞKANLIĞINA SEÇİLDİ.
GÜNMARSİFED, Güney Marmara Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu 5. Genel Kurulu 28 Nisan 2018 Cumartesi günü yapıldı.
DEVAMI
BAGİAD ve BANGİAD BAŞBAKANLIK BULUŞMASI
Başbakanımız ve Bakanlarımız ile bir araya gelen BAGİAD Başkanı Rahmi Kula ve BANGİAD Başkanı İsmail Çoban'ın ziyareti
DEVAMI
06
ŞUBAT 2018
GÜNMARSİFED 5. GENEL KURUL DUYURUSU
DEVAMI
04
AĞUSTOS
“İL BAZINDA REKABET ENDEKSİ” RAPORU
TÜRKONFED ve EDAM işbirliği ile hazırlanan “İl Bazında Rekabet Endeksi” raporunun yerel tanıtım toplantılarının Balıkesir ayağı, 4 Ağustos'ta GÜNMARSİFED ev sahiplinde gerçekleşti.
DEVAMI
04
AĞUSTOS
TÜRKİYE İÇİN BİR REKABET ENDEKSİ RAPORU” TANITIM TOPLANTISI
DEVAMI
BAŞKAN ÇELİK'İN İKİNCİ 500 BÜYÜK SANAYİ KURULUŞU MESAJI
Başkan Çelik ikinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşları arasında yer alan bölge firmalarını kutladı.
DEVAMI
13
TEMMUZ
TÜRK DEMOKRASİSİ, DARBELERDEN VE DARBECİ ZİHNİYETTEN ARINDIRILMALIDIR
Balıkesir- GÜNMARSİFED olarak, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü'nde, aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi bir kez daha minnet, rahmet ve saygıyla anıyoruz. 
DEVAMI
08
NİSAN 2017
GÜNMARSİFED BİGA’DA İHRACAT ODAKLI PROJE ÇERÇEVESİNDE EĞİTİM SEMİNERİ DÜZENLEDİ.
DEVAMI
28
Şubat 2020
Şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyoruz.
Başkan İsa Tamer Çelik: “İdlib'de meydana gelen hain saldırı sonucu 33 askerimizin şehit olmasından dolayı çok büyük bir üzüntü içindeyiz. Şehitlerimize Allah'tan rahmet, yaralı askerlerimize acil şifalar dileriz. Milletimizin başı sağolsun.” #İdlib
DEVAMI

DERNEKLERİMİZ

ANASAYFA

Güncel Raporlar Derneklerimiz

GÜNMARSİFED

HakkımızdaYönetimDanışma KuruluKomisyonlarBaşkanın Mesajı

 

ÜyelerTüzükEtikMisyonumuzVizyonumuzLogo
BASIN BÜLTENLERİ RAPORLAR FUARLAR
TR22 BÖLGESİ FOTO GALERİ İLETİŞİM
Dumlupınar Mah. Kazım Özalp Cad. No:10 Balıkesir/Merkez Telefon 0 266 244 10 17 Faks 0 266 249 59 47 E-mail info@gunmarsifed.org
© 2020 | Tüm Hakları Saklıdır
MND Ajans